Güvenlik Kamerası & Kurulum, Bakım, Teknik Destek

Güvenlik kameraları ile bir binayı veya açık alanı 24 saat izlemek ve kaydetmek mümkündür. Gece görüşlü kameralar, haraketli speed dome kameralar, ip kameralar, zoom yapabilen kameralar gibi birçok güvenlik kamerası çeşidi vardır.


Ayrıca ortama göre değişik kamera lensleri ve aksesuarları kullanılmaktadır. Kamera sistemlerinde, kameralardan sonra en önemli ekipman dijital kayıt cihazlarıdır. Kayıt cihazları vasıtası ile güvenlik kameralarının kurulu olduğu bölge 24 saat kaydedilmekte ve istenildiği zaman geriye dönük eski kayıtlar izlenebilmektedir. Güvenlik kameraları ayrıca internet üzerinden bu alanları canlı olarak izlemek de mümkündür. Güvenlik kamerası sayesinde birçok suçun faili belirlenebilmekte ve suç oranını düşürmek mümkün olabilmektedir.
 
GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ
 
Güvenlik kameralarına hemen hemen her alanda rastlamak mümkündür. Güvenlik kameralarına sosyal alanlar, okullar, iş yerleri, bankalar, plazalar, ikamet siteleri, askeri birim yerleri, emniyet birim binaları ve buna benzer birçok alan görüş açısı en iyi bir bölümde yer verilmektedir. Her bütçeye uygun kamera istemeleri artık kolaylıkla bulunabilmektedir. Güvenlik kamerası almadan ve ya montajını dahi gerçekleştirmeyi düşünmeden önce sıkı bir araştırma işlemi yapmak büyük yarar vardır.
 
AHD & XVR KAMERA SİSTEMLERİ
 
Son 10 yılda güvenliğin vazgeçilmez parçası olan (CCTV ) Kamera sistemi ve entegrasyonunda her türlü ihtiyaca uygun profesyonel çözümler sunmaktadır. AHD & XVR kamera sistemleri deneyimli proje ekibimiz tarafından sizlerin de fikir ve istekleri doğrultusunda tespit edilen risk analizine göre hazırladığı en üst düzeyde verim alınabilecek sistemi uygulamaktadır. Güvenlik kamera sistemlerinden, AR-GE grubumuz sizlere son teknolojiyi en hızlı şekilde sunabilmek için Dünya’daki yenilikleri yakından takip etmekte ve bu yeniklerden faydalanabilmenizi sağlamaktadır.
 
IP KAMERA SİSTEMLERİ
 
IP Kameralar son yıllarda teknolojiye paralel olarak gelişen izleme güvenlik sistemleridir. IP kameralar Analog CCTV Sistemlerinden üstün özelliklere sahiptirler. Analog kamera sistemlerinde yapamayacağımız birçok özelliği İP Kamera Sistemlerinde rahatlıkla uygulayabiliriz. İP Kamera Sistemleri Analog kamera sistemlerine göre çok büyük kablolama kolaylığı sağlamaktadır. Analog kamerada her kamera için bir adet koaksiyel kablo ve bir adet kamerayı beslemeye yarayan enerji kablosu çekilmek zorunludur. IP Kamerada ise kamera ya 1 adet cat5 veya cat6 kablosu çekilmesi yeterlidir. IP kameralar hem görüntü alışverişini hem de enerji ihtiyacını aynı Cat5 kablo üzerinden sağlayabilmektedir.(Poe Özelliği ile) IP kameraya tek kablo çekilmesi hem maliyetlerden hem de zamandan tasarruf etmemizi sağlamaktadır.
 
Kapalı devre kamera sistemlerinde (CCTV) geniş bir çözüm yelpazesine sahibiz. Her kurumun risk analizini titizlikle gerçekleştirip, o kurumun özgün gereksinimlerine en uygun teknolojili kamera sistemi çözümleri sunuyoruz.
 
Kamera sistemlerinde kurumlara yönelik abonelik modeli ile sistemlerin çalışır olup olmadığını takip ederek kurumların güvenlik işinden ziyade ana iş kollarına odaklanmasını sağlarız. Bu sayede kamera sistemi kayıtlarına ihtiyaç olunan bir durumda bozulmuş bir kayıt ünitesi veya bulanık görüntü veren bir kamera ile karşı karşıya kalınmamasını sağlarız.
 
Kameram Kurumsal ise birbirinden çok uzak şehirlerde şubesi bulunan işletmeler için ideal bir çözümdür. Bu sistem sayesinde çalışanlarınızın işe giriş çıkış saatleri ve verimliliğini de denetleme imkânı bulabilirsiniz. Kameram hizmetinin kurulumu için size tek gereken şey ise sadece bir internet bağlantısıdır.
 
Kameram kurulumu yapılan kameraların görüntüleri, kuruldukları lokasyonda herhangi bir kayıt cihazı olmadan internet üzerinden merkezi bir sunucu üzerine kaydedilir. Bu teknoloji ile olası bir hırsızlık veya yangın durumunda kayıtların kaybolmasının önüne geçilmiş olur. Kurumda farklı yetkilerdeki kişiler, kendilerine özel kullanıcı adı ve şifreleri ile Kameram sitesine bağlanarak görüntüleri diledikleri zaman bilgisayarları ya da mobil cihazları aracılığıyla kolaylıkla izleyebilirler. Web sitesi üzerinde kaydedilen görüntüleri kayıt tarihine göre listeleyebilir veya kayıt saati ya da gününe göre arama yapılabilirler. Dahası dilerlerse kaydedilen bu görüntüleri klipler halinde bilgisayarlarına ya da harici belleğe kopyalayabilirler. Kamera sisteminde kullanılan kameralar hareketi algılayıp kayda başladığı anda, kurum yetkililerine otomatik olarak gönderilen e-posta mesajlarıyla bilgi verilir. Kurumdaki yetkili dilerse sisteme bağlanarak görüntüleri canlı olarak da takip edebilir; cep telefonu ya da bilgisayarı aracılığıyla bu görüntülere her yerden ulaşabilirler.
 
Sistemde kullanılan kameralar hareketli olduğundan, kameraları uzaktan hareket ettirip istediğiniz şekilde kontrol de ettirebilirsiniz. Kameram hizmeti aboneliğinde kurumunuzun ihtiyacına göre gerektiği kadar kamera gerektiği kadar kullanıcı tarafından izlenebilirken, görüntü depolama kapasitesi, sunucu kapasitesi ve gereken bant genişliği de ihtiyacınıza göre ayarlanabilir.Tuzla Bilgisayar Tamiri, Aydınlı Bilgisyar Tamiri, Orhanlı Bilgisayar Tamiri, Derisanayi Bilgisayar Tamiri, Birmes Bilgisayar Tamiri, Konaşlı Bilgisayar Tamiri, İçmeler Bilgisayar Tamiri, Beyoğlu Sanayi Sitesi Bilgisayar Tamiri, Kimyacılar Bilgisayar Tamiri, Birlik Organize Sanayi Sitesi Bilgisayar Tamiri, Şekerpınar Bilgisayar Tamiri, Çayırova Bilgisayar Tamiri, Kaynarca Bilgisayar Tamiri, Tuzla Bilgisayar , Aydınlı Bilgisyar , Orhanlı Bilgisayar , Derisanayi Bilgisayar , Birmes Bilgisayar , Konaşlı Bilgisayar , İçmeler Bilgisayar , Beyoğlu Sanayi Sitesi Bilgisayar , Kimyacılar Bilgisayar , Birlik Organize Sanayi Sitesi Bilgisayar , Şekerpınar Bilgisayar , Çayırova Bilgisayar , Kaynarca Bilgisayar ,Tuzla Bilgisayar Teknik Servis Yerinde Destek Bakım Anlaşması, Aydınlı Bilgisayar Tamiri, Orhanlı Bilgisayar Teknik Servis Yerinde Destek Bakım Anlaşması, Deri sanayi Bilgisayar Teknik Servis Yerinde Destek Bakım Anlaşması, Birmes Bilgisayar Teknik Servis Yerinde Destek Bakım Anlaşması, Konaşlı Bilgisayar Teknik Servis Yerinde Destek Bakım Anlaşması, İçmeler Bilgisayar Teknik Servis Yerinde Destek Bakım Anlaşması, Beyoğlu Sanayi Sitesi Bilgisayar Teknik Servis Yerinde Destek Bakım Anlaşması, Kimyacılar Bilgisayar Teknik Servis Yerinde Destek Bakım Anlaşması, Birlik Organize Sanayi Sitesi Bilgisayar Teknik Servis Yerinde Destek Bakım Anlaşması, Şekerpınar Bilgisayar Teknik Servis Yerinde Destek Bakım Anlaşması, Çayırova Bilgisayar Teknik Servis Yerinde Destek Bakım Anlaşması, Kaynarca Bilgisayar Teknik Servis Yerinde Destek Bakım Anlaşması,

X